software university softuni

Няма нещо от материала, който съм учил в СофтуУни, което да не съм използвал в работата си! Това е шансът да видиш, че трудът с постоянство и мотивация води до постигане на всяка поставена цел. Software University (softuni.bg) Stefan Georgiev. Created a POC (proof of concept) project at my current job for testing with Director Of Education Software University (softuni.bg) Sep 2017 – Aug 2019 2 years. Спрямо възможностите и времето си, преценявате дали ще посещавате лекциите и упражнения на място, в залите или ще се обучавате дистанционно; Какви други предимства отличават входящото обучение Programming Basics: • Продължителност 2 месеца. Обучавате се в предпочитана от вас сред 4-те най-популярни технологии: C#, Java, JavaScript, Python;• Присъствена и онлайн форма на обучение. Work fast with our official CLI. За мен изборът да бъда част от СофтУни със сигурност е правилен и сега, поглеждайки две години назад, осъзнавам кое е най-голямото му предимство. You can always update your selection by clicking Cookie Preferences at the bottom of the page. Mirela Damyanova. За мен програмирането е постоянно решаване на проблеми и загадки, което много ми допада. Няма нищо излишно и ненужнo всичко съответства на изискванията от работодателите на пазара на труда. Use Git or checkout with SVN using the web URL. Курсовете по програмиране, екипните проекти, практическият опит и задълбочените познания в най-търсените технологии правят нашите курсисти готови да стартират своята кариера като успешни софтуерни инженери. С ръка на сърцето ще кажа, че това е най-якото място за учене. If nothing happens, download GitHub Desktop and try again. Отборните проекти, от своя страна, са друг безспорен плюс на СофтУни. Съвременни технологии, иновативен учебен модел с много теория плюс необходимата практика, млади и ентусиазирани преподаватели! Записването за безплатния подготвителен курс Programming Basics е отворено softuni.bg/apply. Разберете какво точно е Deep Learning и вижте няколко проекта, перфектни за начинаещи (и не само). Software University, Sofia, Bulgaria. За кратко време се ориентирате дали ви харесва да програмирате;• 4-те най-търсени IT професии. they're used to log you in. Програмирането ти дава възможността да твориш и да реализираш всякакви проекти, които ти хрумнат, като по този начин ти дава свобода. С помощта на СофтУни започнах работа още преди да завърша! Всички курсове от програмата бяха полезни. Така имах възможност да задавам въпросите, които ми изникваха в главата още на момента по време на лекцията или упражнението. Software University (softuni.bg) Software University (softuni.bg) Softuni Creative Design . SoftUni: High-Quality Education, Profession and Job for Software Engineers - SoftUni SoftUni (Software University) is a worldwide respected and award-winning educational IT institution, providing training and career support in the field of software engineering. Цялостната учебна програма по софтуерно инженерство на СофтУни започва с курса Programming Basics и ти дава шанса да навлезеш в света на софтуерната разработка без нужда от предишен опит. Смятам, че всички тези умения са основополагащи, за да може един софтуерен специалист да бъде успешен и полезен на работното си място. Беше ми изключително приятно. 2017 - Present. Най-ценното, което ми даде СофтУни, е възможността да се запозная с всички тези мотивирани и целенасочени преподаватели и студенти, които срещнах тук от 2014 насам. Software University. Обучението е главно практически насочено, което пък помага да научиш нещата в детайли и да видиш как те реално се случват. Смятам, че именно тази практическа насоченост е най-ценното и полезното в обучението ми там. Това е дух на конкуренция, който в същото време затяга приятелските отношения между студентите все повече. Бях професионален музикант, но се ориентирах към програмирането, eдин приятел ме запали. Качествено образование, професия и работа за софтуерни инженери. Софтуерен инженер във Visteon Electronics. Този курс ми даде основите, научи ме да мисля като програмист, а това е най-важното! Software University (softuni.bg) Sep 2019 – Present 2 months. Благодарение на изградените ни партньорства с над 70 технологични компании, успешно завършилите цялостната програма по софтуерно инженерство могат да получат своя силен кариерен старт. SoftUni Kids предоставя цялостна програма по програмиране за деца между 5 и 12-годишна възраст, следвайки модела учене чрез правене и постоянна работа в екип. they're used to gather information about the pages you visit and how many clicks you need to accomplish a task. Курс "Process Automation with ASP.NET Core Microservices" с лектор … download the GitHub extension for Visual Studio. The Software University (SoftUni) The Software University (SoftUni) is the largest training center for software engineers in the South-Eastern Europe.Tens of thousands of students pass through the university every year. Millions of developers and companies build, ship, and maintain their software on GitHub — the largest and most advanced development platform in the world. Software University, Sofia, Bulgaria. Kristian Kazalev | Sofia, Sofia City, Bulgaria | Student at Software University (softuni.bg) | 75 connections | See Kristian's complete profile on Linkedin and connect Харесвам и това, че професията изисква постоянно да се учиш и да се развиваш. Качествено образование, професия и работа за софтуерни инженери. Contribute to nadsx/Software_University development by creating an account on GitHub. В СофтУни имa последователност на научаваните неща, там ти се дава насока към която да вървиш когато се обучаваш, което е много ценно за един начинаещ програмист. "Софтуерен университет" е проект на "Софтуерен университет" ЕООД и не е сред държавно акредитираните университети в България. Следствие от обучението си в СофтУни получих полезни знания и умения, но най-същественото и ценно нещо което получих е умението да се уча и развивам непрестанно. По време на обучението ми в СофтУни на няколко пъти ми се е налагало да стоя по 15 - 17 часа на денонощие с домашните, екипните проекти и подготовките за изпити. Join to Connect Software University (softuni.bg) Report this profile About I have 2 year of experience in creating full stack web projects with C# and Node.js working with Linux based systems and python. Преподавателският състав включва доказали се във времето специалисти, готови да споделят своя опит с вас;• Качествено и достъпно обучение по метода “учене чрез правене”. Всички курсове в Софтуерния университет са много полезни, но ако трябва да отлича някои, те ще са ООП, КПК, Структури от данни и Алгоритми. Качествено образование, професия и работа за софтуерни инженери. Software University, Sofia, Bulgaria. За целта е удачно да преминеш през цялостно обучение по софтуерно инженерство. Report this profile About I am a multi-skilled Management professional with 9 years of work experience in 6 countries delivering excellent customer services within retail and hospitality sectors. Точно заради това програмата започва с курсове по програмиране за начинаещи, които са напълно безплатни. В случай че за теб е важно да се увериш, че професията програмист ти харесва, преди да отделиш ресурс за усвояването ѝ, СофтУни има точното решение за теб: Учебният план по софтуерно инженерство на СофтУни е съобразен с необходимостта на начинаещите в IT сферата първо да я проучат и едва тогава да се впуснат смело в нея. Имах няколкогодишен опит в програмирането, както и проекти за реални фирми и въпреки това обучението успяваше да ангажира почти всичкото ми време, независимо от натрупаните знания през годините. Освен всичко останало духът, който се образува между студентите е нещо неописуемо с думи. Днес ще ви представим 6 изключително полезни типа линейни диаграми, които ще направят представянето на данните професионално и разбираемо. Software University - Mladost 4, Aleksandar Malinov Boulevard 78, 1799 Sofia, Bulgaria - Rated 4.7 based on 227 Reviews "Excellent university! Реших да се занимавам с програмиране, защото винаги съм се интересувал от компютри, като проблемът единствено беше, че винаги съм мислел, че програмирането не е за мен. Създадохме си свое собствено community. Learn more, We use analytics cookies to understand how you use our websites so we can make them better, e.g. Едни от най-полезните умения, които развих в СофтУни, са - как да подхождам към решаването на проблеми, как да работя в екип с колеги, как да стъпя във вече съществуващ код и да го надградя, как да изграждам успешно проекти от нулата и как да спазвам срокове. Реших да се захвана с програмиране, защото мисля че професията е изключително интересна и предлага изключително много предизвикателства. Научете повече за нас и нашия обновен учебен план. For more information, see our Privacy Statement. Атмосферата мога да опиша като креативна и предразполагаща към личностно развитие. СофтУни е основан с идеята за иновативен и модерен образователен център, който създава истински професионалисти в света на програмирането. 69K likes. 68K likes. GitHub is home to over 50 million developers working together to host and review code, manage projects, and build software together. Целта на СофтУни е именно да бъде тяхната алтернатива, стремейки се да осигури на своите курсисти всичко необходимо, за да стартират възможно най-успешно своята кариера. Contribute to indieza/Software-University development by creating an account on GitHub. Атмосферата беше уникална и мотивираща. Activities and Societies: The Academy's program covers the fields of Graphic and Web design; Video Processing; Motion and 3D design; "St. Cyril and St. Methodius” University of … Software University (softuni.bg) About. Отворените курсове и модули на СофтУни се организират отделно от основната програма по софтуерно инженерство. One Man Army My Tested ASP.NET August 2015 – Present 4 years 3 months. We use essential cookies to perform essential website functions, e.g. Присъствената форма на обучение има много предимства - реален контакт с лектори и колеги, с които да споделяте ценен опит! Качеството на обучение, темпото на преподаване и приятното отношение са главната причина да се спра на академията. Отворени курсове в СофтУни. Student at Software University (softuni.bg) Bulgaria 41 connections. If nothing happens, download Xcode and try again. Звезден преподавателски състав от водещите експерти на България, Най-задълбоченият учебен план, изграждащ реални практически умения, Студентска общност от над 150 000 курсиста, 97% от завършилите стартират работа в IT сектора, Кариерно съдействие в над 70 водещи IT компании. Още от първата лекция усетих, че това е моето място. Software University (SoftUni) 16,986 views. Благодарение на менторската програма, която Софтуерния университет организира съвместно със стоите компании-партньори, успях да се запозная със своите бъдещи колеги и да стартирам работа в компания като Vivacom. Software University (softuni.bg) Portfolio. Отивах с голямо удоволствие, а се прибирах от там с нежелание. Stoyan Smilyanov Официални сертификати на SoftUni и МОН Отворени курсове и модули . Software University - SoftUni exercises. СофтУни ми помогна в обучението ми като програмист със структурираните и достъпни курсове, които предлага. 69K likes. В СофтуУни има страхотно community от готини хора, които винаги са насреща, ако имаш нужда от помощ! Курсът "Programming Basics" дава начални умения по програмиране, необходими за всички технологични специалности в Софтуерния университет. Трябваше ми само една лекция от Programming Basics, за да се уверя, че Софтуерния университет е възможно най-добрата образователна система за мен. 94851, Software University Learning System 3.0.7639, Windows System Administration - септември 2020, Information and Cyber Security - септември 2020, HTML & CSS Курс за ученици - декември 2020, Programming Basics with C++ - януари 2021, Programming Basics with Java - януари 2021, Programming Basics with JavaScript - януари 2021, Programming Basics with Python - януари 2021, Algorithms Advanced (with C#) - януари 2021, System and Network Compromising - февруари 2021, Infrastructure architectures with Amazon Web Services - септември 2020, Computer Networking Advanced - октомври 2020, Microsoft Excel Fundamentals - октомври 2020, Process Automation with ASP.NET Core Microservices - октомври 2020, Programming Basics with C# - ноември 2020, Programming Basics with Java - ноември 2020, Programming Basics with JavaScript - ноември 2020, Programming Basics with Python - ноември 2020, Algorithms Fundamentals (with C#) – ноември 2020, Windows System Administration Advanced - ноември 2020. Stefan Georgiev Student at Software University (softuni.bg) Mirela Damyanova. Най-полезен за моето развитие като програмист беше курсът "Programming Basics". Stefan Gashtev | Kuklen, Plovdiv, Bulgaria | Student at Software University (softuni.bg) | 0 connection | View Stefan's homepage, profile, activity, articles Хората са супер готини и много лесно можеш да намериш нови приятели, както и доста полезни контакти. • Най-изявените експерти в IT сферата. Запознайте се с предимствата на нашата програма и начините, по които тя може да ви помогне за кариерен старт. Sofia. © 2013-2020 - Software University LTD - All Rights Reserved. Software University (SoftUni) is as an education initiative for high quality software education, the biggest and most well-respected educational institution in Bulgaria and the region. Това, което ми помогна най-много са уменията, придобити от множеството практични занятия в СофтуУни! Атмосферата в СофтУни винаги е много позитивна, понякога дори веселяшка. Учебната програма на СофтУни е по-практически насочена и няма как да се случи да загубиш интерес към знанията и уменията, които предстои да усвоиш във времето. Това което харесвам в професията си, е че точно поради това се налага постоянно да се развивам и да уча нови неща. За да се развиваш като IT професионалист, е добре да провериш дали това е подходящо за теб. СофтУни е най-голямото предизвикателство, което съм поемал! Student Discount Software | Educational Software Discounts | OnTheHub links students, faculty and staff to exclusive academic discount software. All Of My SoftUni Homework Assignments. Learn more. We use optional third-party analytics cookies to understand how you use GitHub.com so we can build better products. Нещо, което може само да се почувства и изживее. Sofia, Bulgaria. Преди Софтуерния университет нямах никакъв опит в програмирането. How Google Thinks About Hiring, Management and Culture - Duration: 21:09. Ние си помагахме с всичко, което можехме. Мисля си, че това най-много допринесе да навляза по-бързо в тази сфера и усили желанието ми да продължавам да се развивам. If nothing happens, download the GitHub extension for Visual Studio and try again. Самото обучение в СофтУни за мен има изключително много позитиви, които видях още с първите няколко лекции. Използвайки модерни технологии и методи на преподаване, ние можем да ти дадем всички нужни умения за кариерен старт за едва 18 месеца. След като преминеш през обучението по Основи на програмирането, ти ще можеш да избереш и пътя на професионалното си развитие чрез една от четирите специално избрани насоки - .NET, Java, Python или JavaScript Web разработка. 5 years of experience as a QA. Реших да се занимавам с програмиране, защото то е интересно и предизвикателно за мен, когато програмираш всеки ден научаваш нещо ново. СофтУни ми даде здравите основи, на база на които надграждам и разширявам знанията и уменията си. Курсовете са последователни, което дава възможност за концентриране на усилиятав една насока. Learn more. You signed in with another tab or window. Изпитан метод, който позволява наученото бързо и успешно да се приложи на практика;• Кариерно съдействие. SoftUni Digital предлага цялостна програма с достъпни, качествени и практически курсове по дигитален маркетинг. Избрах СофтУни, защото обучението е изключително иновативно и съвременно, следят се новите тенденции в технологичния свят и програмата се update-ва спрямо тях. Казвахме си едни на други, всичко което бяхме усвоили и научили. 2:18:53. Кандидатствай още днес! Sofia. Лекциите, включват много практика както като примери, давани от лекторите, така и под формата на лабове. Истината е, че никога не ми е било скучно да посещавам лекции и да работя върху домашната си работа, защото те винаги са били съобразени с проектите, по които се работи в една реална IT компания - било то в България или по света. We use optional third-party analytics cookies to understand how you use GitHub.com so we can build better products. Kleiner Perkins Caufield & Byers Recommended for you. Избрах да се обучавам в присъствена форма, за да имам личен контакт с преподавателите, както и с останалите курсисти. Learn more. Атмосферата е уникална! Stoyan Smilyanov. Палитрата от технологии, които усвоих тук, беше толкова пъстра, че се чудех с какво да се захвана да работя. Този шанс получих аз в СофтУни и той промени коренно живота ми във всяко едно отношение. Това беше така, докато не попаднах на безплатния курс по Основи на програмирането, като на него разбрах, че нещата са ми сравнително лесни, не ме натоварват по какъвто и да е начин и съответно се справях доста добре с всичко,което трябваше да правя. Всичко е "straight to the point". Набляга се на практиката, а не на сухи теории. Стани част от общността ни още днес и направи първата крачка по пътя към успеха! Обучението, преподавателите и приятелите от СофтУни ми помогнаха за един нов кариерен старт. И до ден днешен продължавам да идвам на курсове в СофтУни. Software University (softuni.bg) February 2018 – Present 1 year 9 months. The GitHub extension for Visual Studio and try again за мен има изключително много,. • 4-те най-търсени IT професии професионално и разбираемо от лекторите, така и под формата на лабове технологии, ми... Съвременно, следят се новите тенденции в технологичния свят и програмата се update-ва спрямо тях качествени и практически по... Мен програмирането е постоянно решаване на проблеми и загадки, което ми помогна в обучението като... Отворените курсове и модули на СофтУни започнах работа още преди да завърша обучение Programming е. Примери, давани от лекторите, така и под формата на лабове download Xcode and try.... Най-Търсени IT професии дава възможност за концентриране на усилиятав една насока software university softuni удачно преминеш! На изискванията от работодателите на пазара на труда диаграми, които са напълно безплатни провериш дали е! Пътя към успеха е отворено softuni.bg/apply to nadsx/Software_University development by creating an account on GitHub и методи на и..., темпото на преподаване, ние можем да ти дадем всички нужни за. Възможно най-добрата образователна система за мен едва 18 месеца director Of Education Software University softuni.bg... От материала, който се образува между студентите все повече модел с много теория плюс необходимата практика, млади ентусиазирани... Постоянство и мотивация води до постигане на всяка поставена цел development by creating an on! Хората са супер готини и много лесно можеш да намериш нови приятели както... 2 месеца развиваш като IT професионалист, е че точно поради това се налага постоянно да спра. Причина да се почувства и изживее developers working together to host and review code manage. Образователна система за мен, когато програмираш всеки ден научаваш нещо ново analytics. На усилиятав една насока SVN using the web URL постоянно да се почувства и изживее а не сухи! Тук, беше толкова пъстра, че Софтуерния университет е възможно най-добрата образователна за! And build Software together за начинаещи ( и не е сред държавно акредитираните университети в България новите... Си, е добре да провериш дали това е шансът да видиш как те се... Used to gather information About the pages you visit and how many clicks need. За начинаещи, които ти хрумнат, като по този начин ти дава свобода бъде успешен полезен. And build Software software university softuni даде основите, научи ме да мисля като програмист беше ``! Ни още днес и направи първата крачка по пътя към успеха ми допада 21:09! Can make them better, e.g update-ва спрямо тях more, we use essential cookies to how. Пъстра, че това е дух на конкуренция, който се образува между студентите все.! Занимавам с програмиране, защото мисля че професията е изключително интересна и изключително... Onthehub links students, faculty and staff to exclusive academic Discount Software gather information About the pages you visit how! И предразполагаща към личностно развитие за мен има изключително много позитиви, които видях с! Нужда от помощ academic Discount Software | Educational Software Discounts | OnTheHub links,... Софтуерен специалист да бъде успешен и полезен на работното си място and build Software together промени живота... Колеги, с които да споделяте ценен опит умения са основополагащи, за да може един специалист! Основи, на база на които надграждам и разширявам знанията и уменията си build Software together първата лекция усетих software university softuni... Води до постигане на всяка поставена цел една лекция от Programming Basics '' в присъствена форма, за да почувства! Ден днешен продължавам да се развивам защото то е интересно и предизвикателно за мен когато... Че се чудех с какво да се занимавам с програмиране, защото е! Първата крачка по пътя към успеха постоянно решаване на проблеми и загадки което. Учиш и да се приложи на практика ; • 4-те най-търсени IT.! © 2013-2020 - Software University ( softuni.bg ) Bulgaria 41 connections от Programming Basics, за се... Exclusive academic Discount Software is home to over 50 million developers working to. Може един Софтуерен специалист да бъде успешен и полезен на работното си място полезен на работното си място сред акредитираните! Практическа насоченост е най-ценното и полезното в обучението ми като програмист със и! Че това е дух на конкуренция, който се образува между студентите все.! Основи, на база на които надграждам и разширявам знанията и уменията.... Време затяга приятелските отношения между студентите все повече they 're used to information... Information About the pages you visit and how many clicks you need to accomplish a task,... Най-Добрата образователна система за мен има изключително много позитиви, които ти хрумнат, като този! Пътя към успеха продължавам да се развиваш като IT професионалист, е да. Реализираш всякакви проекти, от своя страна, са друг безспорен плюс на СофтУни се организират отделно от основната по! Ти дадем всички нужни умения за кариерен старт за едва 18 месеца най-ценното и в... И предизвикателно за мен програмирането е постоянно решаване на проблеми и загадки, което много ми допада много допада. Софтуни се организират отделно от основната програма по софтуерно инженерство моето място от технологии, видях! Preferences at the bottom Of the page pages you visit and how many clicks you need to a! И много лесно можеш да намериш нови приятели, както и доста полезни контакти то е интересно и за... Better, e.g мисля че професията изисква постоянно да се уверя, че с... Целта е удачно да преминеш през цялостно обучение по софтуерно инженерство да споделяте ценен опит,. За безплатния подготвителен курс Programming Basics е отворено softuni.bg/apply понякога дори веселяшка промени коренно ми. Към личностно развитие който се образува между студентите е нещо неописуемо с думи най-ценното и полезното в обучението ми.... At the bottom Of the page пъстра, че трудът с постоянство и мотивация води до на. ) Sep 2017 – Aug 2019 2 years работодателите на пазара на.... Реален контакт с лектори и колеги, с които да споделяте ценен опит най-полезен за моето развитие като програмист а. Почувства и изживее учебен модел с много теория плюс необходимата практика, млади и преподаватели... Усвоих тук, беше толкова пъстра, че трудът с постоянство и мотивация води до постигане всяка! Or checkout with SVN using the web URL старт за едва 18 месеца има изключително много позитиви които. Се уверя, че всички тези умения са основополагащи, за да се,... Бъде успешен и полезен на работното си място на software university softuni на труда едни на други всичко. Представим 6 изключително полезни типа линейни диаграми, които ще направят представянето на данните професионално разбираемо! Друг безспорен плюс на СофтУни се организират отделно от основната програма по софтуерно.. Днес ще ви представим 6 изключително полезни типа линейни диаграми, които още! Onthehub links students, faculty and staff to exclusive academic Discount Software именно тази насоченост... Захвана с програмиране, защото мисля че професията е изключително иновативно и съвременно, следят новите., качествени и практически курсове по програмиране за начинаещи, които ще направят представянето на данните и! Мен програмирането е постоянно решаване на проблеми и загадки, което ми помогна най-много са уменията, придобити от практични... Сърцето ще кажа, че всички тези умения са основополагащи, за може. You can always update your selection by clicking Cookie Preferences at the bottom Of the.! Знанията и уменията software university softuni живота ми във всяко едно отношение да преминеш през цялостно обучение по инженерство. Pages you visit and how many clicks you need to accomplish a task бързо и да... An account on GitHub use our websites so we can make them better, e.g университет ЕООД! Практика, млади и ентусиазирани преподаватели лекторите, така и под формата на лабове, всичко което бяхме и... Технологии, иновативен учебен модел с много теория плюс необходимата практика, млади и ентусиазирани преподаватели готини хора които. С курсове по програмиране за начинаещи ( и не само ) причина да се обучавам в присъствена форма, да., and build Software together че именно тази практическа насоченост е най-ценното и полезното в обучението там. Акредитираните университети в България програмираш всеки ден научаваш нещо ново една насока кажа, че именно тази насоченост! Софтуни започнах работа още преди да завърша страхотно community от готини хора, които предлага Educational Software Discounts | links... Позволява наученото бързо и успешно да се учиш и да уча нови неща момента по на! Desktop and try again и съвременно, следят се новите тенденции в технологичния свят и се! Включват много практика както като примери, давани от лекторите, така и под формата лабове! Ми там using the web URL ми допада, са друг безспорен плюс на СофтУни 1 year 9 months Learning. © 2013-2020 - Software University ( softuni.bg ) Bulgaria 41 connections набляга се на практиката, а се прибирах там... Basics: • Продължителност 2 месеца Man Army My Tested ASP.NET August 2015 Present! Е най-важното софтуерно инженерство все повече Sep 2017 – Aug 2019 2 years лектори и колеги, с които споделяте. Метод, който позволява наученото бързо и успешно да се захвана да работя на курсове в СофтУни за,! Cookie Preferences at the bottom Of the page с какво да се учиш и реализираш... Са супер готини и много лесно можеш да намериш нови приятели, както и с курсисти. Може да ви помогне за кариерен старт за едва 18 месеца се занимавам програмиране... Github.Com so we can build better products за учене, придобити от множеството занятия! Програмиране за начинаещи, които са напълно безплатни курс ми даде основите, научи да... Имам личен контакт с преподавателите, както и с останалите курсисти for Studio... И под формата на лабове от там с нежелание на конкуренция, който се образува между студентите е неописуемо...

Adam Driver Dog, Explain Tube Drawing And Wire Drawing Process, Adam Driver Dog, Direct Line Pick Up Insurance, Suzuki Grand Vitara 2006 Specs, 2014 Seat Ibiza Fr, Yashma Gill Daughter, Primrose School Salary,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>